Trenere

Odd-Bjørn Hjelmeset

Idrettssjef

Mobil: 414 49 990

odd-bjorn.hjelmeset@skiskyting.no




Per Arne Botnan

Landslagssjef

Mobil: 900 42 212

per.arne.botnan@skiskyting.no

 

Egil Kristiansen

Trener elitelandslag menn

Mobil: 901 14 730 

egil.kristiansen@skiskyting.no 

 

Siegfried Mazet

Trener elitelandslag menn 

Mobil: +33 632 034 705 

siegfried.mazet@orange.fr 

 

Patrick Oberegger

Trener elitelandslag kvinner

Mobil: +39 334 6522177

patrick.oberegger@gmail.com 

 

Sverre Waaler Kaas

Trener elitelandslag kvinner

Mobil: 452 88 801

skaas@hotmail.com

 

Sverre Røiseland 

Trener utviklingslandslag kvinner senior

Mobil: 950 84 659

sverreroiseland@gmail.com

 

Anders Brun Hennum

Trener utviklingslandslag menn senior

Mobil: 480 43 006

anders.brun.hennum@gmail.com 

  

Ronny André Hafsås

Trener utviklingslandslag menn U23

Mobil: 991 50 282

r2hafsaas@gmail.com

  

Halvor Jørstad

Trener utviklingslandslag kvinner U23

 

 

Knut Kuvås Brevik

Utviklingssjef landslag

Mobil: 476 45 656

knutkb@gmail.com

 


 

 

 

 

 

Del artikkel