Trenere

Per Arne Botnan

Idrettssjef

Mobil: 900 42 212

per.arne.botnan@skiskyting.no

 

Egil Kristiansen

Trener elitelandslag menn

Mobil: 901 14 730 

egil.kristiansen@skiskyting.no 

 

Siegfried Mazet

Trener elitelandslag menn 

Mobil: +33 632 034 705 

siegfried.mazet@orange.fr 

 

Stian Eckhoff

Trener elitelandslag kvinner

Mobil: 403 04 300

stianeckhoff@gmail.com

 

Steinar Mundal

Trener elitelandslag kvinner

Mobil: 958 28 582

steinar@teamzipps.no

 

Anders Brun Hennum

Trener utviklingslandslag menn senior

Mobil: 480 43 006

anders.brun.hennum@gmail.com 

  

Arild Askestad

Trener utviklingsland

slag menn junior

Mobil: 412 24 140

arildaskestad@gmail.com 

  

Roger Grubben

Trener utviklingslandslag 

kvinner

Mobil: 919 99 796

roger.grubben@gmail.com

 

Lars Berger

Trener landslaget for syns- og bevegelseshemmede

Mobil: 907 88 607 

la-berg@frisurf.no

 

 

 

 

 

Del artikkel