Terminliste MRSSK 14/15

Terminliste MRSSK 14/15

Her vises en oversikt over arrangement som kan være aktuelle for kretsens løpere. Oversikten viser også hvor vi har opplegg for felles overnatting og evt Kretsansvarlig på renn. Lista er under kontinuerlig oppdatering, men kan ikke regnes som en fullstendig oversikt.

Kretsansvarlig på renn

* Ansvar og oppgaver (link kommer)

Felles overnatting

Normalt vil det foregå som følger:
Den som har ansvaret for felles overnatting forhåndsreserverer et gitt antall rom til en gitt dato (overnattingsstedet vil nok sette en frist her). Koordinatoren kontakter klubbene for å få en liten feeling med hvor mange som skal delta (ant rom). Koordinatoren sender ut info om bestillingsfrist, priser, og tlfnr booking. De som ønsker overnatting er selv ansvarlig for å bestille rom etter først til mølla.

Uke Dato Arrangement Sted Overnatt Kretsansv
21 24/5 Vi tar pulsen på Midt- Norges fremtidige skiskyttere 13-16 år Påmelding  Saupstad    
22 31/5-1/6 Åpen samling i Eikesdal Eikesdal   BEO
  UTSATT Foredrag "Tørrtrening" Molde   SG
26 27-29/6 YS regionssamling STSSK 15-16 år 
Program Påmeldingsskjema Påmeldingsfrist 24/6
Saupstad    
31 31/7-2/8 Blinkfestivalen Sandnes    
32          
33          
34 22-24/8 YS regionssamling NTSSK 15-16 år Stiklestad    
35          
36 5-7/9 Åpen samling MOI Dombås   SG
36 5-7/9  Jenteprosjekt STSSK 13-16 år Knyken     
36  7/9  Vi tar pulsen på Midt- Norges fremtidige skiskyttere 13-16 år Påmelding Saupstad    
36 6-7/9 Bend-it Rulleskifestival  Markane    SG
37 13-14/9 Knykenlekene 11 år - senior Knyken, Orkdal    
38 19-21/9  NM Rulleskiskyting junior/senior Steinkjer     
39 26-28/9 YS regionssamling MRSSK 15-16 år Molde    SG
? ? Jenteprosjekt STSSK 13-16 år (åpen for MRSSK) Meråker?    
40 (-41) 3-7/10  Skitunnelsamling, Invitasjon Torsby    BEO
41          
42 17-19/10  Åpen jentesamling Eikesdal   BEO
43          
44 31/10-2/11 Åpen guttesamling Eikesdal   BEO
45           
46 14-16/11 Sesongstart skiskyting Lillehammer    
47  22-23/11 DNB cup 1 Geilo    
48 29-30/11         
49 6-7/12 DNB Cup 2/Statkraft Junior Cup 1 Folldal     
50 13/13 Trondhjemsrennet TC ER FLYTTET TIL OPPDAL Oppdal    
50 14/12  Meråker Førjulssprinten YS TC Meråker    
51 20-21/12         
52 28/12  Orklasprinten YS Knyken     
1 3-4/1  DNB Cup 3/Statkraft Junior Cup 2  Knyken     
10-11/1 Bend-it Trondheim YS TC Saupstad    
17-18/1  DNB Cup 4/Statkraft junior Cup 3  Drangedal    
4 24-25/1 LM (Midt-Norsk) Normal/sprint - YS TC      
31/1-1/2

Kvalfoss sprinten 13-16 år

Martin Stokken TC

Oslo 

Byåsen

   
6-8/2 NM jaktstart for junior
DNB Cup 5/Statkraft junior Cup 4
Østre Toten     
7 12/2  Statkraft Youngstar finale  Holmenkollen     
7 14/2 KM Normal  Tingvoll    
8 21-22/2         
9 27/2-1/3 NM junior/ Statkraft Junior Cup 5
DNB Cup 6 fredag og lørdag
Alta     
10 6-8/3 Hovedlandsrennet 15-16 år Svene/Bevern EV BEO
11  14-15/3  KM Sprint og Fellesstart Molde    
12 21-22/3  Magnar Solberg og TC finale  Sokna     
13 24-29/3 NM senior, DNB Cup 7
Statkraft Junior Cup finale 6
Sirdal     
14          
15 10-12/4 Liatoppen -> 16 år Ål BEO   

Del artikkel