Trenere


Trenere
Morten Aa Djupvik

Idrettssjef

Mobil: 916 83 540

morten.djupvik@skiskyting.no

 

 

 
 



Trenere

Per Arne Botnan

Utviklingssjef landslag

Mobil: 900 42 212

per.arne.botnan@skiskyting.no

 

 
 

 




Trenere
Egil Kristiansen

Trener elitelandslag menn

Mobil: 901 14 730 

egil.kristiansen@skiskyting.no 

 

 

 

 

 

Trenere


Siegfried Mazet

Trener elitelandslag menn 

Mobil: +33 632 034 705 

siegfried.mazet@orange.fr 

 

 

 

 

 

Trenere
Stian Eckhoff

Trener elitelandslag kvinner

Mobil: 403 04 300

stianeckhoff@gmail.com

 



 

 

Trenere

 

Steinar Mundal

Trener elitelandslag kvinner

Mobil: 958 28 582

steinar@teamzipps.no

 

 

 

 

TrenereAnders Brun Hennum

Trener utviklingslandslag menn senior

Mobil: 480 43 006

anders.brun.hennum@gmail.com 

 

 

 

 

 

 

 

Trenere

 

Arild Askestad

Trener utviklingsland

slag menn junior

Mobil: 412 24 140

arildaskestad@gmail.com 

 



 

 

Trenere

 

Roger

Grubben

Trener utviklingslandslag 

kvinner

Mobil: 919 99 796

roger.grubben@gmail.com

 

 

 

 

Trenere

 

Lars Berger

Trener landslaget for syns- og bevegelseshemmede

Mobil: 907 88 607 

la-berg@frisurf.no

 

 

 

 

 

Del artikkel