Her finner du en oversikt over alle skiskytterteam i Norge som er godkjent av Skiskytterforbundet sesongen 2023-24.
De fleste team har en felles søknadsfrist 1. april 2024, mens enkelte team tar imot søknader fortløpende etter søknadsfristen.

Mangler ditt team på oversikten, ta kontakt med aktivitetskonsulent i NSSF så legger vi ut infoen.

Ulike dokumentmaler for team finner du øverst til høyre på denne siden.

Teamnavn/skiskytterkretsKontaktpersonInfo/nettsideSøknadsskjema
Team Skiguard BuskerudBjørn Tore Aasand

488 42 877
Romerike Biathlon Nini Lande

ninilande@hotmail.com
– 92 82 13 80 – styreleder
Nettside – Romerike BiathlonSend inn Søknadsskjema innen 1. april
Team Kongsberg Skiskyting
(Avd. Kongsberg og Avd. Lillehammer)
Avd. Kongsberg: Reidar Aasbø 
raasbo@gmail.com, 90976672

Avd. Lillehammer: Halvor Tjøntveit
halvot0302@gmail.com, 98816031
Info om avd. Kongsberg

Info om avd. Lillehammer
Send inn søknadsskjema innen 1. april
Team GeiloRoger Espeli
roger@roes.no
901 52 530
Nettside
Info om teamet
Send inn Søknadsskjema innen 12. april
Team TEVE/Telemark og VestfoldØyvind Ustad Andersen
92047496
ouandersen@gmail.com
Søknad sendes på epost til ouandersen@gmail.com innen 1. april.
Team 1,5 /OpplandMartin Eng
93035548
team.lillehammer@outlook.com
Facebook
Instagram @team.1.5
Info om teamet og søknad
Søknadsfrist er 1. april.
Søknad sendes team.lillehammer@outlook.com
Team Fossum Elite/
Oslo og Akershus
Ånund Lid Byggland
anund@fossumif.no
47878291  
Info om teamet
Instagram @fossum_elite
Søknadsfrist er 1. april.
Søknadsskjema finner du på teamets hjemmeside.
Team Karidalen skiskytingMagnar Hagen
Magnar.hagen@nammo.com
932 27 020
Info om teametDet er ingen søknadsfrist, ta kontakt med Teamet slik at vi kan ha en dialog på opptak/deltakelse i forkant av sesongen eller løpende gjennom sesongen.
Holmenkollen Biathlon


Team manager:
Eirik Hevrøy / 957 70 700 / eirik@holmenkollenbiathlon.no

Trenere:
Jon Kristian Svaland, 907 44 114 / svaland@holmenkollenbiathlon.no

Trym Rostad, 950 43 609 / trym.rostad@gmail.com

Dag Sander Bjørndalen, 977 23 008 / dagsanderbj@gmail.com
Facebook
Info om teamet
Søknadsfrist er 1. april.
Søknadsskjema
Team Gla Laks Biathlon/
Hordaland
Ståle Rød

Hovedtrener
Ann Elen Skjelbreid
ann-elen@skjelbreidgard.no
92487292

Administrativ Leder
Ståle Rød
teamglalaksbiathlon@haalandsdalil.no
92851418
Info om teamet
Instagram @glalaksbiathlon
Søknadsfrist 1.april.
Søknad sendes til: teamglalaksbiathlon@haalandsdalil.no
Team InnherredArve Austheim
arvau@trondelagfylke.no
926 10 090
Søknad sendes på epost innen 1. april
Team Meråker Skiskyting/
Nord-Trøndelag
Frode Estil
froes@trondelagfylke.no

97785380
Info om teamet
Nettside
Søknadsfrist 1. april.
Søknadsskjema.
Team To Be Named (tidlegere Fosen Yard) Knut Tore Berland / Anders Bratli
ktorebe@hotmail.com
95805830

Kjartan Helland
452 56 303
kjartanhelland86@hotmail.com
Nettside
Facebook
Info om teamet
Insta: @team-fosenyard
Søknadsfrist 1. april.
Søknad sendes HER
Team Savalen/Nord ØsterdalKnut Erik Nesteby
knut.erik.nesteby@gmail.com
99296830
Info om teamet
Instagram @teamsavalen
Facebook
Søknad sendes på epost innen 1. april
Trondheim Biathlon Team (TBT)Kjetil Værnes
leder.stssk@gmail.com    
95210285

Vegar Selnæs
vegar@live.no
417 29 243
Info om teamet
Nettside
Søknadsfrist 1. april
Søknadsskjema.
Team Midt-NorgeKjetil Værnes
leder.stssk@gmail.com    
95210285


Erika Oskarsson
oskarssonerika@outlook.com,
401 03 192
Info om teamet
Nettside
Søknadsfrist 1. april
Søknadsskjema
Team Valdres Ski/OpplandLars Christensen
chlars73@gmail.com
91587081
FacebookSøknad sendes på epost innen 1. april
Team X (tidligere Woodcon)
Aasmund Kjøllmoen Steien
aasmund.steien@gmail.com
913 65 964
Info om teamet
Facebook
Søknadsfrist 1. april
Søknadsskjema fylles ut og sendes på mail til aasmund.steien@gmail.com 
Team Polarsirkelen SkiEirik Bjørkmo
eirik.bjorkmo@celsanordic.com
900 82 421
Søknad sendes på epost innen 1. april
Team HugaasLeif Malvin Hjelmevoll
teamhugaas@hotmail.com
95487345
Om teametSøknadsfrist 1. april
Søknad sendes på mail
Team Sirdal Ski/
Agder og Rogaland
Roger Grubben
roger.grubben@sirdal.vgs.no
91999796
Info om teamet
Instagram @sirdalskiskyting
Ingen søknad. Teamet er kun for utøvere knyttet til Sirdal eller Sirdal VGS.
Nordfjord Team Tussa/
Sogn og Fjordane Skiskyttarkrins
Richard Haughovd/John Roger Meland
Richard: 90231160
rhaughov@gmail.com

John Roger:90937121
john.roger@meland.info
Søknad sendes på epost innen 1. april