Her finner du en oversikt over alle team som har en godkjent avtale med NSSF.
De fleste team har en felles søknadsfrist 1. april 2022, mens enkelte team tar imot søknader fortløpende etter søknadsfristen.

Mangler ditt team på oversikten, ta kontakt med varja@skiskyting.no så legger vi ut infoen.

Ulike dokumentmaler for team finner du øverst til høyre på denne siden.

Teamnavn/skiskytterkretsKontaktpersonEpost og tlf.Info/nettsideSøknadsskjema
Team Blåne/Oppland Kris-Andrè Larsenteam-larsen@hotmail.com
97968575
Info om teamet
Instagram @team_blaane
Facebook
Fyll ut søknadskjema og send pr mail
Søknadsfrist 1. april
Team Fossum Elite/
Oslo og Akershus
Ånund Lid Bygglandanund@fossumif.no
47878291  
Info om teamet
Instagram @fossum_elite
Søknadsskjema
Frist 1. april
Team GeiloRoger Espeliroger@roes.no
901 52 530
NettsideSøknadsskjema
Frist 1. april
Team Gla Laks Biathlon/
Hordaland
Ståle Rødstaale.roed@gmail.com
92851418
Info om teamet
Instagram @glalaksbiathlon
Søknad sendes pr mail
Frist 1. mai
Holmenkollen BiathlonElitelag senior: Jon Kristian Svaland
Elitelag junior: Trym Iversen Rostad
Team manager: Eirik Hevrøy
907 44 114 / svaland@holmenkollenbiathlon.no
950 43 609 / trym.rostad@gmail.com
957 70 700 / eirik@holmenkollenbiathlon.no
FacebookSøknadsskjema
Frist 1. april
Team HugaasEystein Bekkenteamhugaas@hotmail.com
91387762
Søknad sendes pr mail
Team InnherredArve Austheimarvau@trondelagfylke.no
926 10 090
Søknad sendes pr mail
Team Karidalen skiskytingPeter Lerche Raadalpeter.lerche@raadal.no
99107300
Info kommerSøknad sendes pr mail
Søknadsfrist 1. april, men tar inn løpende etter fristen også
Team KnykenBernt Tungenbernt.tungen@gmail.com Søknad sendes pr mail.
Team Kongsberg SkiskytingReidar Aasbøraasbo@gmail.com
tlf.: 90976672
Info om teametSøknadsfrist 1. mai
Team Maxim/OpplandMartin WingerTeam.lillehammer@outlook.com
91152498
Facebook
Instagram @_teammaxim
Send mail til oss, så mottar du søknadsskjema i retur
Frist 1. april
Team Meråker Skiskyting/
Nord-Trøndelag
Frode Estlifrode@teammeraker.no
97785380
Info om teamet
Nettside
Søknadsskjema
Frist 1. april
Team MesterbakerenKnut Tore Berland / Anders Bratliktorebe@hotmail.com
95805830
andersbratli@hotmail.com
45248866
Nettside
Facebook
Instagram
Søknadsskjema
Frist 1. april
Nordfjord Team Tussa/
Sogn og Fjordane Skiskyttarkrins
Trond Aaland/John Roger MelandTrond: 90103751
troeaa@online.no
John Roger:90937121
john.roger@meland.info
Send mail til oss, så mottar du søknadsskjema i retur.
Nordfjord Team Tussa er for utøvarar frå Sogn og Fjordane skiskyttarkrins, samt elevar på landslinja Stryn VGS.
Søknadsfrist 1 mai, men tar inn etter skoleopptak på Stryn Videregående også.
Team Polarsirkelen SkiEirik Bjørkmoeirik.bjorkmo@celsanordic.com
900 82 421
Søknad sendes pr mail
Team Savalen/Nord ØsterdalKnut Erik Nestebyknut.erik.nesteby@gmail.com
99296830
Info om teamet
Instagram @teamsavalen
Facebook
Søknad sendes pr mail
Frist 30. april
Team Sirdal Ski/
Agder og Rogaland
Roger Grubbenroger.grubben@sirdal.vgs.no
91999796
Info om teamet
Instagram @sirdalskiskyting
Ingen søknadsprosess for eksterne løpere.
Teamet er for løpere i Sirdal og som har fast tilknytning.
Team Skiguard BuskerudAnstein Solumanstein.solum@gmail.com
91698451
NettsidePåmelding sendes pr mail teamskiguard@gmail.com
Frist 1. april
Team TEVE/Telemark og Vestfold Øyvind Ustad Andersen92047496
ouandersen@gmail.com
Søknad sendes pr mail
Frist 1. april
TBTKjetil Værnes


Andreas Kvam
leder.stssk@gmail.com    
95210285

andreas_kvam7@hotmail.com 
91844477
Info om teamet
Nettside
Søknadsskjema
Frist 1. april
Team Valdres Ski/OpplandLars Christensenchlars73@gmail.com
91587081
FacebookSøknad sendes pr mail
Frist 15. juni
Team Woodcon/HedmarkAasmund Kjøllmoen Steien, Hovedtreneraasmund.steien@gmail.com
913 65 964
Info om teamet
Facebook

Fyll ut dette søknadsskjema og send pr mail
Frist 1. april
20|20 Biathlon –
Ullensaker Skiklubb Skiskyting/OASSK
Martin Engskiskytterteam.usk@gmail.com  
93035548
Info om teamet
Facebook
Instagram
Søknadsskjema
Frist 1. april