Her finner du en oversikt over alle team som har en godkjent avtale med NSSF sesongen 2022-2023.
De fleste team har en felles søknadsfrist 1. april 2023, mens enkelte team tar imot søknader fortløpende etter søknadsfristen.

Mangler ditt team på oversikten, ta kontakt med varja@skiskyting.no så legger vi ut infoen.

Ulike dokumentmaler for team finner du øverst til høyre på denne siden.

Teamnavn/skiskytterkretsKontaktpersonEpost og tlf.Info/nettsideSøknadsskjema
Team Kongsberg SkiskytingReidar Aasbøraasbo@gmail.com
tlf.: 90976672
Info om teamet
Team GeiloRoger Espeliroger@roes.no
901 52 530
Nettside
Team TEVE/Telemark og VestfoldØyvind Ustad Andersen92047496
ouandersen@gmail.com
Team Maxim/OpplandHåvard Gutubø BogetveitTeam.lillehammer@outlook.com
47840337
Facebook
Instagram @_teammaxim
Team Fossum Elite/
Oslo og Akershus
Ånund Lid Bygglandanund@fossumif.no
47878291  
Info om teamet
Instagram @fossum_elite
Team Karidalen skiskytingPeter Lerche Raadalpeter.lerche@raadal.no
99107300
Info kommer
Holmenkollen Biathlon


Elitelag senior: Jon Kristian Svaland
Elitelag junior: Trym Iversen Rostad
Team manager: Eirik Hevrøy
907 44 114 / svaland@holmenkollenbiathlon.no
950 43 609 / trym.rostad@gmail.com
957 70 700 / eirik@holmenkollenbiathlon.no
Facebook
Team Gla Laks Biathlon/
Hordaland
Ståle RødHovedtrener
Ann Elen Skjelbreid
ann-elen@skjelbreidgard.no
92487292

Administrativ Leder
Ståle Rød
teamglalaksbiathlon@haalandsdalil.no
92851418
Info om teamet
Instagram @glalaksbiathlon
Søknadsfrist 1.april 2023
Søknad sendes til: teamglalaksbiathlon@haalandsdalil.no
Team InnherredArve Austheimarvau@trondelagfylke.no
926 10 090
Team KnykenBernt Tungenbernt.tungen@gmail.com
Team Meråker Skiskyting/
Nord-Trøndelag
Frode Estlifrode@teammeraker.no
97785380
Info om teamet
Nettside
Team Fosen YardKnut Tore Berland / Anders Bratliktorebe@hotmail.com
95805830
andersbratli@hotmail.com
45248866
Nettside
Facebook
Instagram
Team Savalen/Nord ØsterdalKnut Erik Nestebyknut.erik.nesteby@gmail.com
99296830
Info om teamet
Instagram @teamsavalen
Facebook
Trondheim Biathlon TeamKjetil Værnes


Andreas Kvam
leder.stssk@gmail.com    
95210285

andreas_kvam7@hotmail.com 
91844477
Info om teamet
Nettside
Team Valdres Ski/OpplandLars Christensenchlars73@gmail.com
91587081
Facebook
20|20 Biathlon –
Ullensaker Skiklubb Skiskyting/OASSK
Martin Engskiskytterteam.usk@gmail.com  
93035548
Info om teamet
Facebook
Instagram
Team Woodcon/Hedmark
Aasmund Kjøllmoen Steien, Hovedtreneraasmund.steien@gmail.com
913 65 964
Info om teamet
Facebook
Team Skiguard BuskerudAnstein Solumanstein.solum@gmail.com
91698451
Nettside
Team Polarsirkelen SkiEirik Bjørkmoeirik.bjorkmo@celsanordic.com
900 82 421
Team HugaasEystein Bekkenteamhugaas@hotmail.com
91387762
Team BlåneKris-Andrè Larsenteam-larsen@hotmail.com
97968575
Info om teamet
Instagram @team_blaane
Facebook
Team Sirdal Ski/
Agder og Rogaland
Roger Grubbenroger.grubben@sirdal.vgs.no
91999796
Info om teamet
Instagram @sirdalskiskyting
Nordfjord Team Tussa/
Sogn og Fjordane Skiskyttarkrins
Richard Haughovd/John Roger MelandRichard: 90231160
rhaughov@gmail.com
John Roger:90937121
john.roger@meland.info