Fornavn Etternavn Kriterie Klubb Team Klasse i fjor
Jenny Enodd 1 Budal IL Senior
Karoline Erdal 1 Førde IL Senior
Marthe Kråkstad Johansen 1 Bossmo & Ytteren IL K20-22
Juni Arnekleiv 1 Dombås IL K20-22
Anne Bunemann De Besche 1 Try, Idrettslaget Wang Toppidrett K20-22
Åsne Skrede 1 Geilo IL K20-22
Hedda Thoresen Tretteteig Bolstad 1 Simostranda IL NTG-G K19
Hanna Børve 1 Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb NTG-G K19
Frida Tormodsgard Dokken 1 Svene IL NTG-G K19
Synne Owren 1 Vingrom IL NTG-L K19
Tuva Aas Stræte 1 Hønefoss Skiskytterklubb NTG-G K19
Maren Bakken 1 Os IL NTG-L K19
Hilde Fenne 2 Voss Skiskytterlag Senior
Eline Grue 2 Kvikne IL Team Mesterbakeren Senior
Kirsten Daae Wiig 2 Ullensaker Skiklubb Senior
Ida Emilie Herfoss 2 Drangedal Idrettslag – Skiskyting Team Mesterbakeren Senior
Ingela Andersson 2 SWE Senior
Lotte Lie 2 Skatval Skilag Team Mesterbakeren Senior
Ragnhild Femsteinevik 3 Hålandsdal IL Senior
Sofie Rostad 3 Gjerdrum IL Team OASSK Senior
Gunhild Viljugrein Stølen 3 Bærums Skiklub Trondheim Biathlon Team Senior
Tonje Marie Skjelstadås 3 Meråker Skiskytterklubb Senior
Une Christiane Tronerud Kvelvane 3 Voss Skiskytterlag Team Maxim Senior
Malin Auganæs Bergtun 3 Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Trondheim Biathlon Team Senior
Silje Bakken 3 Leik, IL Trondheim Biathlon Team Senior
Kristin Våga Fløttum 3 Skaun IL Trondheim Biathlon Team Senior
Kristina SKJEVDAL 3 Røros IL Senior
Anitra VOGNILD 3 Bjerke IL Ski Trondheim Biathlon Team Senior
Ingvild Berlandstveit 3 Hålandsdal IL Team Glalaks Senior
Karoline Næss 3 Bjerke IL Ski Senior
Hedda Lundeberg Aas 3 Bø Skiskyttarlag Holmenkollen Biathlon Senior
Hege Kittelsen 3 Idrettslaget Dyre Vaa Senior
Silje Gløtheim 3 Røros IL Trondheim Biathlon Team Senior
Silja Fjærestad Hønsi 3 Vik IL Senior
Anna Maria Wikström 3 Trondhjems Skiskyttere Trondheim Biathlon Team Senior
Mari Wetterhus 4 Svene IL Team Maxim K20-22
Vilde Aurora Gusevik Skotland 5 Try, Idrettslaget Holmenkollen Biathlon K20-22
Guri Sandvold 5 Tynset IF Trondheim Biathlon Team K20-22
Marte Carlson Møller 5 Trysilgutten IL K20-22
Marit Ishol Skogan 5 Steinkjer Skiklubb K20-22
Andrine Øverland Hatling 5 Fana IL K20-22
Randi Sollid Nordvang 5 Vingelen IL Team Mesterbakeren K20-22
Kristina Hipolan Bergmann 5 Drangedal Idrettslag – Skiskyting Sirdal Ski K20-22
Kjersti Kvistad Dengerud 5 Steinkjer Skiklubb Team Maxim K20-22
Tora Eid Løvås 5 Trondhjems Skiskyttere Trondheim Biathlon Team K20-22
Frida Dahl 5 Steinkjer Skiklubb Trondheim Biathlon Team K20-22
Mari Andrea Kilskar Grevskott 6 Frol IL Steinkjer vgs K19
Andrine Bjørkmo 6 Bossmo & Ytteren IL Team Polarsirkelen ski K19
Marit Østhus 6 Nor, IL NTG-L K19
Siri Årsvoll Undheim 6 Figgjo IL NTG-G K19

Forklaring på kriterie:

  1. Utøvere på NSSF landslag inneværende sesong
  2. Internasjonale resultater
  3. NC-total senior
  4. Junior VM
  5. NC- total 20-22
  6. NC- total 19