Fornavn Etternavn Kriterie Klubb Team Klasse i fjor
Endre Strømsheim 1 Bærum SSK Senior
Sindre Pettersen 1 Nittedal SSL Senior
Aleksander Fjeld Andersen 1 Geilo IL Senior
Sindre Fjellheim Jorde 1 Asker Skiklubb Senior
Sivert Guttorm Bakken 1 Vingrom IL Senior
Nils Erik Ulset 1 Tingvoll Idrettslag Senior
Vetle Rype Paulsen 1 Lier IL M20-22
Jørgen Solhaug Sæter 1 Os IL M20-22
Vebjørn Sørum 1 Søndre Ål Sportsklubb M20-22
Fredrik Arne Grusd 1 Fossum IF M20-22
Trym Silsand Gerhardsen 1 Tromsø Skiskytterlag NTG-T M19
Martin Uldal 1 Birkenes IL NTG-L M19
Martin Nevland 1 Figgjo IL Team iSandnes M19
Tore Leren 2 Vingelen IL Team Mesterbakeren Senior
Andreas Dahlø Wærnes 2 Trondhjems Skiskyttere Trondheim Biathlon Team Senior
Håvard Bogetveit 2 Førde IL Team Maxim Senior
Lars Helge Birkeland 2 Birkenes IL Senior
Martin Femsteinevik 3 Hålandsdal IL Team Glalaks Senior
Sverre Dahlen Aspenes 3 Skatval Skilag Team Maxim Senior
Herman Dramdal Borge 3 Svene IL Team Woodcon Senior
Harald Øygard 3 Skrautvål IL Team Maxim Senior
Endre Blikra 3 Trondhjems Skiskyttere Trondheim Biathlon Team Senior
Espen Uldal 3 Birkenes IL Senior
Petter Austberg Bjørn 3 Alvdal IL Team Maxim Senior
Ole Martin Erdal 3 Førde IL Holmenkollen Biathlon Senior
Øystein Ulekleiv 3 Dombås IL Team Mesterbakeren Senior
Hogne Findal SKAR 3 Sannidal Idrettslag Sirdal Ski Senior
Lars Gunnar SKJEVDAL 3 Røros IL Trondheim Biathlon Team Senior
Truls Fjellheim JORDE 3 Asker Skiklubb Senior
Martin Bjørndalen Mathisen 3 Simostranda IL Team Woodcon Senior
Karsten Storvik Martinussen 3 Fossum IF Holmenkollen Biathlon Senior
Simon Ågheim Kalkenberg 3 Skonseng UL Senior
Martin Lien Spjøtvold 3 Trondhjems Skiskyttere Trondheim Biathlon Team Senior
Adrian Fløttum 3 Sokna IL Trondheim Biathlon Team Senior
Lars Aasheim Svaland 3 Birkenes IL Holmenkollen Biathlon Senior
Bendik Winsvold 3 Lier IL Holmenkollen Biathlon Senior
Sverre Ryland Glomnes 3 Fet Skiklubb Holmenkollen Biathlon Senior
Filip Fjeld ANDERSEN 3 Geilo IL Senior
Arild Fosse 3 Voss Skiskytterlag Team Glalaks Senior
Anders Brekke NILSEN 3 IL Bevern Senior
Eirik Kjøl Tornes 3 Molde og Omegn IF Team Hugaas Senior
Torstein Wiiger Opsahl 3 Lier IL Trondheim Biathlon Team Senior
Magnus Håkonsen 3 Bø Skiskyttarlag Trondheim Biathlon Team Senior
Fredrik Bucher-Johannessen 4 Try, Idrettslaget Holmenkollen Biathlon M20-22
Jørgen Brendengen Krogsæter 4 Ullensaker Skiklubb M20-22
Morten Tørnblad Sameien 4 Fet Skiklubb NTG-L M19
Morten Hol 4 Målselvs Skiskyttere M19
Lars Leopold 4 Asker Skiklubb Team USA M20-22
Eirik Silsand Gerhardsen 5 Tromsø Skiskytterlag Team Arctic Biathlon M20-22
Johan-Olav Smørdal Botn 5 Stårheim IL Team Hugaas M20-22
Mats Øverby 5 Lier IL Team Woodcon M20-22
Håvard Kne Galåen 5 Røros IL Trondheim Biathlon Team M20-22
Trygve Bondhus Often 5 Tynset IF Team Woodcon M20-22
Dag Sander Bjørndalen 5 Simostranda IL Team Geilo M20-22
Simen Eliassen Kvarme 5 Steinkjer Skiklubb Steinkjer vgs M20-22
Øyvind Rikheim Haugan 5 Try, Idrettslaget Holmenkollen Biathlon M20-22
Vegar Horneberg Selnæs 5 Trondhjems Skiskyttere Trondheim Biathlon Team M20-22
Martin Øyen Tøraasen 5 Folldal IF Team Hugaas M20-22
Magnus Horten 5 Os IL Team Hugaas M20-22
Trym Paulsen 5 Skonseng UL Team Arctic Biathlon M20-22
Øystein Markegård 5 Geilo IL Team Geilo M20-22
Øyvind Aalling Lio 5 Bjerke IL Ski Team Geilo M20-22
Mathias Skrede 5 Geilo IL Team Geilo M20-22
Ånon Flåta 5 Gjerstad IL Sirdal Ski M20-22
Sivert Bekken 5 Kvikne IL M20-22
Aksel Emil Aasbø 6 Try, Idrettslaget Wang Toppidrett M19
Eirik Idland 6 Figgjo IL Team iSandnes M19
Tobias Ottersen 6 Ullensaker Skiklubb NTG-L M19
Sondre Gjesbakk 6 Bossmo & Ytteren IL NTG-G M19
Nikolai Aslaksen 6 Bossmo & Ytteren IL M19

 

Forklaring på kriterie:

  1. Utøvere på NSSF landslag inneværende sesong
  2. Internasjonale resultater
  3. NC-total senior
  4. Junior VM
  5. NC- total 20-22
  6. NC- total 19