SESONGEN 2020/2021

Arrangement Arrangør TD Klubb Funksjon Reiseregning
NM rulleskiskyting Voss Jarle Tvinnereim Hardbagg Leder Jury NSSF
18.-20. september Morten Hage Gjesdal Arrangør
Sesongstart Skiskyting Sjusjøen Geir Ola Botnan Trondhjems Leder Jury
13.-15. november Per Vinger Østre Toten
IBU Cup 2 Sjusjøen Johnny Rognstad IR Shooting Range NSSF
30. nov. – 6 des. Per Vinger Østre Toten IR Start / finish NSSF
HL Bossmo og Yttern Frode Karlsen Tingelstad Leder Jury Arrangør
4.-7. mars Frode Hagen Vingrom NSSF
NM ungdom og junior Tromsø Jarle Tvinnereim Hardbagg Leder Jury Arrangør
11.-14. mars Erik Schreiner Skonseng UL NSSF
NM senior Granåsen Frode Karlsen Tingelstad Leder Jury Arrangør
25.-28. mars Ann Kristin Årevik Vik NSSF
NC-Finale Selbuskogen Heidi Hjemli MjøsSki Leder Jury Arrangør
27. mars Erik Schreiner Skonseng UL NSSF
Norgescup 1 Geilo Ketil Reistad Stiklestad Leder Jury NSSF
27.-29. november Rune Totland Volda Arrangør
Norgescup 2 Lygna Jørn Tore Johansen Bossekop UL Leder Jury NSSF
11.-13. desember Lacho Iliev Fet Skiklubb Arrangør
Norgescup 3 Markane, Stryn Hans Peter Olsen Bjerke Leder Jury NSSF
8.-10. januar Hans Olav Arnekleiv Dombås Arrangør
Norgescup 4 Brumunddal Knut Aas Hønefoss Leder Jury Arrangør
22.-24. januar Arve Heimdal Stårheim NSSF
Norgescup 5 Os i Østerdalen Frode Hagen Vingrom Leder Jury NSSF
12.-14. februar Bjarne Lund IL Nor Arrangør
LM øst rulleskiskyting Karidalen Jan-Inge Beckstrøm Knaben Leder Jury NSSF
5.-6. September Lokal TD1
LM sør rulleskiskyting Figgjo, Sandnes Arena Arve Heimdal Stårheim Leder Jury NSSF
Lokal TD1
LM øst Ikke avklart Jørn Tore Johansen Bossekop UL Leder Jury NSSF
6.-7. februar Lokal TD1
LM nord Jan-Inge Beckstrøm Knaben Leder Jury NSSF
6.-7. februar Lokal TD1
LM vest Per Vinger Østre Toten Leder Jury NSSF
6.-7. februar Lokal TD1
LM midt Heidi Hjemli MjøsSki Leder Jury NSSF
6.-7. februar Lokal TD1
LM sør Jan Frydenlund MjøsSki Leder Jury NSSF
6.-7. februar Lokal TD1
Trondheim Skiskytterfestival Saupstad Morten Hage Gjesdal Leder Jury NSSF
16.-17. januar Arve Heimdal Stårheim
Kvalfossprinten Holmenkollen Bjørn Tore Årevik Vik Leder Jury NSSF
30.-31. jan Per Vinger Østre Toten Arrangør
Bjerke Skiskytterfestival Bjerke Rune Totland Volda Leder Jury NSSF
13-14. mars Lokal TD1
Liatoppen Skiskytterfestival Ål Geir Tullin Mikalsen Sandnes Leder Jury NSSF
9.-11. april Arve Heimdal Stårheim Arrangør