Fullstendig terminliste finnes her…

Hovedterminliste 2024-2025

DATOARRANGEMENTØVELSERSTED/ARRANGØR
31. juli – 3. augBlink festivalen Sandnes
7.-8. septToten RulleskiskytterfestivalSprint, fellesstartØstre Toten
7.-8. septLM Rulleskiskyting  
20.-22. septemberNM RulleskiskytingSprint, fellesstart Birkebeiner Stadion
15.-17. novemberSesongstart SkiskytingSprint, fellesstartSjusjøen
26. nov – 1. desIBU Cup 1 Idre, Sverige
29. nov – 1. desASKO CUP 1 seniorSprint, fellesstartGeilo
30. nov – 8. desWorld Cup 1 Kontiolahti, Finland
2 -8. des.IBU Cup 2 Sjusjøen
9.-15. desemberWorld Cup 2 Hochfilzen, Østerrike
13.-15. desemberASKO CUP 2 senior
ASKO CUP 1 junior
Mønstringsrenn for K/M 18-19år
Kretsrenn for K/M 17 år og yngre
Sprint, sprintLygna
17.-21 desemberIBU Cup 3 Obertilliach, Østerrike
16.-22. desemberWorld Cup 3 Le Grand Bornand, FRA
7.-12.  januarIBU Cup 4 Arber, Tyskland
6.-12. januarWorld Cup 4 Oberhof, Tyskland
10.-12. januarASKO CUP 3 senior
ASKO CUP 2 junior
ASKO CUP 1 ungdom
Normal, sprintOs og Røros
13.-19. januarWorld Cup 5 Ruhpolding, Tyskland
14.-19. januarIBU Cup 5 Brezno Osrblie, Slovakia
20.-26. januarWorld Cup 6 Anterselva, Italia
18.-19. januarBama Skiskytterfestival Trondheim Saupstad, Trondheim
25.-26. janBama KvalfossprintenSprint, normalHolmenkollen
28. jan – 2. febEM / IBU Cup 6 Martell, Italia
30. jan – 2. febNM for ungdom og junior
ASKO CUP 4
 senior
ASKO CUP 3 juniorASKO CUP 2 ungdom

Fellesstart, sprint og stafett 
(stafett kun for ungdom og junior)  
Østre Toten
4.-9. febIBU Cup 7 Ridnaun, Italia
8.-9. februarKM anbefalt helg  
12.-23. februarVM senior Lenzerheide, Sveits
13.-16. februarHovedlandsrennetSkiskyttercross, normal, stafettSandripheia, Øvrebø
21.-23. febASKO CUP 5 senior
ASKO CUP 4 junior
ASKO CUP 3 ungdom
Kort normal, sprintMarkane
25.feb –5. marsVM for junior og ungdom Østersund, Sverige
25. feb -2.marsIBU Cup 8 Otepää, Estland
1.-2. marsLM 13 år og eldre, kretsrenn for yngre klasser  
3. – 9. marsWorld Cup 7 Nove Mesto, Tsjekkia
4.-9. marsIBU Cup 9 Otepää, Estland
6.-9. marsBama Skiskytterfestival Bjerke Bjerke
10.-16. marsWorld Cup 8 Pokljuka, Slovenia
13.-16.marsASKO CUP 6 senior
ASKO CUP 5 junior
ASKO CUP 4 ungdom
NM normal 
(kun for ungdom og junior),
sprint og NM mix-stafett.
Folldal
17.-23. marsWorld Cup 9 Holmenkollen
22. marsBama Young Star Holmenkollen
27.-30. marsNM senior / ASKO CUP 7 senior
Sprint, fellesstart og stafettFellesstart finale junior og ungdomStiklestad
28. marsNM mastersSprintStiklestad
29. marsASKO CUP 6 finale junior
ASKO CUP 5 finale ungdom
FellesstartStiklestad
4.-6. aprilBama Liatoppen SkiskytterfestivalStafett, sprint, normal, fellesstartÅl