Treningssamling for skiskyttere født 2010

NTG Lillehammer inviterer skiskyttere født i 2010 til åpen samling på Lillehammer fra 23.–25. november 2025.

Målet med samlingen er å gi deg et innblikk i hverdagen på NTG Lillehammer. På samlingen vil du få innblikk i en typisk treningshverdag på NTG Lillehammer Skiskyting. Her vil du bli kjent med trenerne, miljøet, fasilitetene på Lillehammer og vurdere om NTG kan være et aktuelt skolevalg for deg.

Dette er en fin anledning til å bli bedre kjent med NTG-systemet, fasilitetene på Lillehammer og om NTG er en aktuell skole for deg.

Innkvartering blir på Birkebeineren Hotel & Apartments ved skolen, og pris for hele oppholdet inkludert alle måltider blir ca kr 2000,-.  
NTG stiller med busser til transport på treninger og for eventuell henting på skysstasjonen.

Oppmøte søndag 23. november kl. 16.00. 
Avslutning tirsdag 25. november, ettermiddag. 

Vi har ikke kapasitet til mer enn 30 utøvere, så her er det første utøver til mølla-prinsippet som gjelder. Påmeldingen åpner 10. september.
Mer informasjon om treningsprogram og utstyrsliste til Åpen samling kommer når påmeldingsfristen er ute den 31. oktober.

Lenke til påmelding: https://forms.gle/cEC2SiXY6JTSAaB37  

Ta kontakt med Aasmund Kjøllmoen Steien for spørsmål på: assste@ntg.no.

Vi gleder oss til å bli kjent med deg!
Sportslig hilsen, trenerne på NTG Lillehammer skiskyting 
Aasmund Kjøllmoen Steien, Anne Elvebakk Linn og Oddbjørn Lindseth Vold

Skrevet av Malin Jøranli den 10. sep 2025