Her finner du en oversikt over kontaktpersoner i kretsene og klubbene i hver enkelt krets.

Scroll lenger ned på siden for å finne oversikt over hvilke klubber som hører til hver enkelt krets.

Krets Kretsleder E-post Telefon
Agder Bjørner Ellingsberg
Øvrebø IL
bjel@online.no 911 91560
Buskerud Nils Veslegard
Ål SSL
nils@bergboring.no 900 52 961
Finnmark Alf-Helge Bernardsen
Polarstjernen IL
alf@autosalg-as.no 905 88 649
Hedmark Anne Dorte Carlson adc@occasioconsulting.no 992 80 070
Hordaland Marielle Holen Årevik
Vik IL
marielle-aarevik@hotmail.com 994 87 141
Møre & Romsdal Jan Ole Fuglem
Valldal IL
jan.ole.fuglem@gmail.com 414 31663
Nordland Nancy Schreiner
Skonseng UL
Nancy.schreiner@ranagruber.no 950 00869
Nord-Trøndelag Geir Aspenes
Skatval Skilag
gk-aspen@online.no 416 05327
Nord-Østerdal Bjørn Narjord
Os IL
bnarjord@gmail.com 922 31 727
Oppland Ottar Øygard
Skrautvål IL
ottar.oygard@online.no 997 43804
Oslo & Akershus Ole Gunnar Johnsrud
Bjerke IL
olegunnar.johnsrud@gmail.com 414 78240
Rogaland Morten Hage
Gjesdal SSL
morten.hage@risa.no 951 28 363
Sogn & Fjordane May Kristin Sæther
Stårheim IL
mayks@online.no 901 17856
Sør-Trøndelag Kjetil Værnes
Rennebu IL
leder.stssk@gmail.com 952 10285
Telemark og Vestfold Øyvind Ustad Andersen ouandersen@gmail.com 920 47496
Troms Thomas Sjøberg sjooberg@hotmail.com 464 33 789

 

Kontaktpersoner i krets Klubber i krets
Agder SSK Klubber i Agder
Buskerud SSK Klubber i Buskerud
Finnmark SSK Klubber i Finnmark
Hedmark SSK Klubber i Hedmark
Hordaland SSK Klubber i Hordaland
Møre og Romsdal SSK Klubber i Møre og Romsdal
Nordland SSK Klubber i Nordland
Nord-Trøndelag SSK Klubber i Nord-Trøndelag
Nord-Østerdal SSK Klubber i Nord-Østerdal
Oppland SSK Klubber i Oppland
Oslo og Akershus SSK Klubber i Oslo & Akershus
Rogaland SSK Klubber i Rogaland
Sogn og Fjordane SSK Klubber i Sogn og Fjordane
Sør-Trøndelag SSK Klubber i Sør-Trøndelag
Telemark og Vestfold SSK Klubber i Telemark og Vestfold
Troms SSK Klubber i Troms