Her finner du en oversikt over kontaktpersoner i kretsene og klubbene i hver enkelt krets.

Scroll lenger ned på siden for å finne oversikt over hvilke klubber som hører til hver enkelt krets.

Krets Kretsleder E-post Telefon
Agder Bjørner Ellingsberg
Øvrebø IL
bjel@online.no 911 91560
Buskerud Erik Trømborg
IL Beveren
erik@nettskog.no 900 41478
Finnmark Kathrine Alseen kalseen@hotmail.com 415 68952
Hedmark Ola Alme
Hernes IL
Ola.alme@gmail.com 918 65500
Hordaland Steinar Barmen
Fana IL
steinar.barmen@forumarkitekter.no 922 93080
Møre & Romsdal Jan Ole Fuglem
Valldal IL
jan.ole.fuglem@gmail.com 414 31663
Nordland Nancy Schreiner
Skonseng UL
Nancy.schreiner@ranagruber.no 950 00869
Nord-Trøndelag Geir Aspenes
Skatval Skilag
gk-aspen@online.no 416 05327
Nord-Østerdal Amund Leren
Vingelen IL
amler@online.no 971 78977
Oppland Ottar Øygard
Skrautvål IL
ottar.oygard@online.no 997 43804
Oslo/Akershus Ole Gunnar Johnsrud
Bjerke IL
olegunnar.johnsrud@gmail.com 414 78240
Rogaland Ståle Undheim
Figgjo IL
Stale.undheim1@kleppnett.no 473 17001
Sogn & Fjordane May Kristin Sæther
Stårheim IL
mayks@online.no 901 17856
S-Trøndelag Kjetil Værnes
Rennebu IL
leder.stssk@gmail.com 952 10285
Telemark og Vestfold Øyvind Ustad Andersen ouandersen@gmail.com 920 47496
Troms Yngve Vassmyr yngve.vassmyr@online.no 952 11634

 

Kontaktpersoner i krets Klubber i krets
Agder SSK Klubber i Agder
Buskerud SSK Klubber i Buskerud
Finnmark SSK Klubber i Finnmark
Hedmark SSK Klubber i Hedmark
Hordaland SSK Klubber i Hordaland
Møre og Romsdal SSK Klubber i Møre og Romsdal
Nordland SSK Klubber i Nordland
Nord-Trøndelag SSK Klubber i Nord-Trøndelag
Nord-Østerdal SSK Klubber i Nord-Østerdal
Oppland SSK Klubber i Oppland
Oslo og Akershus SSK Klubber i Oslo & Akershus
Rogaland SSK Klubber i Rogaland
Sogn og Fjordane SSK Klubber i Sogn og Fjordane
Sør-Trøndelag SSK Klubber i Sør-Trøndelag
Telemark og Vestfold SSK Klubber i Telemark og Vestfold
Troms SSK Klubber i Troms