Fullstendig terminliste finnes her…

Kretsterminliste

Tabellen er kun eksempel her og nå.

DatoArrangementLørdagSøndagSted/Arrangør
4-8. augustBlinkfestivalen 2021  Sandnes
13.-15. augustLerøy Sommercup 1SprintKort normalSteinkjer
28.-29. augustLM Rulleskiskyting Sprint  FellesstartSandrip 
3.-5. septemberLerøy Sommercup 2SprintSprintKaridalen, Østre Toten
10.-12.09.21Skiskytter med MOT samlingGautefall
13.09.21Karusellrenn 1SprintSandnes bSparebank Arena
14.09.21KarusellrennSprintFroland
17.-19. septemberNM Rulleskiskyting 2021SprintFellesstartLillehammer
29. septemberKarusell (alle)FellestartBirkenes
2. oktoberMidt i FrolandsblinkenKretsrenn
Showrenn
Froland
15.- 17. oktoberSkiskytter med MOT samlingSandrip
23. oktoberSkogsløpSprintBrekko, Gjesdal
25. oktoberKarusell 2SprintSandnes Sparebank Arena
26. oktoberKarusellNormalØvrebø
6. novemberKretsrenn rulleskiNormalSandnes Sparebank Arena
8. novemberKarusell 3SprintSandnes Sparebank Arena
12.-14. novemberSesongstart SkiskytingSprintFellesstartSjusjøen
22. – 28. novemberIBU Cup 1  Idre, Sverige
26.-28. novemberWorld Cup Biathlon Season Opening  Östersund, Sverige
26.-28. novemberLerøy Cup 1SprintFellesstartGeilo
29. novemberKarusell 4SprintSandnes Sparebank Arena
29. nov – 5. desemberWorld Cup 1  Östersund, Sverige
29. nov – 5. desemberIBU Cup 2  Sjusjøen
6.-12. desemberWorld Cup 2  Hochfilzen, Østerrike
10.-12. desemberLerøy Cup 2 Senior
Lerøy Cup 1 Junior
Mønstringsrenn VM junior for 18 og 19 år
Kretsrenn for K/M 17 år
SprintNormalLygna
12. desemberKarusell 5SprintSandnes Sparebank Arena
18. desemberSesongåpning ARSSK (alle) Regionscup 3
(g/j13-16 år)
SprintSandrip
13.-19. desemberWorld Cup 3  Le grand Bornand, Frankrike
13.-19. desemberIBU Cup 3  Obertilliach, Østerrike
27. desemberRomjulssprintenSprintTjørhom
3.-9. januarWorld Cup 4  Oberhof, Tyskland
3.-9. januarIBU Cup 4  Duszniki, Polen
5. januarKarusellSprintFroland
7.-9. januarLerøy Cup 3 Senior
Lerøy Cup 2 Junior
Lerøy Cup 1 Ungdom
Fellesstart
Fellesstart
Sprint
Sprint
Sprint
Fellesstart
Os i Østerdalen
10.-16. januarWorld Cup 5  Rupholding, Tyskland
10.-15. januarIBU Cup 5  Brezno-Osrblie, Slovakia
15. januarKretsrennNormalBirkenes
16. januarTjørhomsprintenSprintTjørhom
21.-23. januarNorgescup 4 senior
Norgescup 3 junior
Norgescup 2 ungdom
SprintKort NormalStryn
22. januarKretsrennNormalFeed
28.-30. januarBama KvalfossprintenSprintNormalHolmenkollen
5.-6. februarKretsmesterskap (alle)
Regionscup 4 og 5 (g/j 13-16)
SprintFellesstartFroland
10.-13. februarNorgescup senior 5
Norgescup junior 4
Norgescup ungdom 3
Supersprint
Normal
NM mix stafettMålselv
15. februarKarusellSprintBirkenes
17.-20. februarHovedlandsrennet (g/j 15-16)Normal
Sprint
StafettHolmenkollen
20. januar -3. februarVM junior og ungdomSoldier Hollow, USA
27. februarKretsrennSupersprintTjørhom
5.-6. marsLandsdelsmesterskap Sør (alle)
Regionscuo 6 og 7 (j/g13-16)
SprintFellesstartFeed
7. marsKarusellNormalØvrebø
9.-13. marsNM junior
Norgescup senior 6
Norgescup junior 5
Norgescup ungdom 4
Fellesstart, sprintStafett – kun ungdom/juniorBrumunddal
19. marsKarusellFellesstartØvrebø
14.-20. marsWC 9
Bama Young Star
Holmenkollen
24.-27. marsNM Senior/Norgescup 7Sprint
Fellesstart
StafettVik
26. marsNorgescup finale ungdom og juniorFellesstartVik
26.marsRegionscupfinaleFellesstartFeed
27. marsAvslutningsløpDuo stafettFeed
1.-3 aprilLiatoppen skiskytterfestivalSprint, normal, fellesstartStafettLiatoppen, Ål