Her finner du en oversikt over kontaktpersoner i kretsene og klubbene i hver enkelt krets.

Krets Kretsleder E-post Telefon
Agder og Rogaland SSK Morten Hage
Sandnes og Gjesdal SSL
morten.hage@risa.no 951 28 363
Buskerud Nils Veslegard
Ål SSL
nils@bergboring.no 900 52 961
Finnmark Alf-Helge Bernardsen
Polarstjernen IL
alf@autosalg-as.no 905 88 649
Hedmark Anne Dorte Carlson
Trysilgutten IL
adc@occasioconsulting.no 992 80 070
Hordaland Marielle Holen Årevik
Vik IL
marielle-aarevik@hotmail.com 994 87 141
Møre & Romsdal Jan Ole Fuglem
Valldal IL
jan.ole.fuglem@gmail.com 414 31 663
Nordland Nancy Schreiner
Skonseng UL
Nancy.schreiner@ranagruber.no 950 00 869
Nord-Trøndelag Geir Aspenes
Skatval IL
geiraspenes.aune@gmail.com 416 05 327
Nord-Østerdal Bjørn Narjord
Os IL
bnarjord@gmail.com 922 31 727
Oppland Malin Jøranli
Nordre Land IL
mjoeran@online.no 976 46 546
Oslo & Akershus Annelise Flaa
Lørenskog Skiklubb – skiskyting
annelise.flaa@gmail.com 976 84 666
Sogn & Fjordane Valg av ny leder
25. august 2021
Sør-Trøndelag Kjetil Værnes
Rennebu IL
leder.stssk@gmail.com 952 10 285
Telemark og Vestfold Øyvind Ustad Andersen ouandersen@gmail.com 920 47 496
Troms Thomas Sjøberg sjooberg@hotmail.com 464 33 789