Kretsansvarlig på renn

* Ansvar og oppgaver (link kommer)

Felles overnatting

Normalt vil det foregå som følger:
Den som har ansvaret for felles overnatting forhåndsreserverer et gitt antall rom til en gitt dato (overnattingsstedet vil nok sette en frist her). Koordinatoren kontakter klubbene for å få en liten feeling med hvor mange som skal delta (ant rom). Koordinatoren sender ut info om bestillingsfrist, priser, og tlfnr booking. De som ønsker overnatting er selv ansvarlig for å bestille rom etter først til mølla.

Uke Dato Arrangement Sted Overnatt Kretsansv
21 24/5 Vi tar pulsen på Midt- Norges fremtidige skiskyttere 13-16 år Påmelding  Saupstad    
22 31/5-1/6 Åpen samling i Eikesdal Eikesdal   BEO
  UTSATT Foredrag “Tørrtrening” Molde   SG
26 27-29/6 YS regionssamling STSSK 15-16 år 
Program Påmeldingsskjema Påmeldingsfrist 24/6
Saupstad    
31 31/7-2/8 Blinkfestivalen Sandnes    
32          
33          
34 22-24/8 YS regionssamling NTSSK 15-16 år Stiklestad    
35          
36 5-7/9 Åpen samling MOI Dombås   SG
36 5-7/9  Jenteprosjekt STSSK 13-16 år Knyken     
36  7/9  Vi tar pulsen på Midt- Norges fremtidige skiskyttere 13-16 år Påmelding Saupstad    
36 6-7/9 Bend-it Rulleskifestival  Markane    SG
37 13-14/9 Knykenlekene 11 år – senior Knyken, Orkdal    
38 19-21/9  NM Rulleskiskyting junior/senior Steinkjer     
39 26-28/9 YS regionssamling MRSSK 15-16 år Molde    SG
? ? Jenteprosjekt STSSK 13-16 år (åpen for MRSSK) Meråker?    
40 (-41) 3-7/10  Skitunnelsamling, Invitasjon Torsby    BEO
41          
42 17-19/10  Åpen jentesamling Eikesdal   BEO
43          
44 31/10-2/11 Åpen guttesamling Eikesdal   BEO
45           
46 14-16/11 Sesongstart skiskyting Lillehammer    
47  22-23/11 DNB cup 1 Geilo    
48 29-30/11         
49 6-7/12 DNB Cup 2/Statkraft Junior Cup 1 Folldal     
50 13/13 Trondhjemsrennet TC ER FLYTTET TIL OPPDAL Oppdal    
50 14/12  Meråker Førjulssprinten YS TC Meråker    
51 20-21/12         
52 28/12  Orklasprinten YS Knyken     
1 3-4/1  DNB Cup 3/Statkraft Junior Cup 2  Knyken     
10-11/1 Bend-it Trondheim YS TC Saupstad    
17-18/1  DNB Cup 4/Statkraft junior Cup 3  Drangedal    
4 24-25/1 LM (Midt-Norsk) Normal/sprint – YS TC      
31/1-1/2

Kvalfoss sprinten 13-16 år

Martin Stokken TC

Oslo 

Byåsen

   
6-8/2 NM jaktstart for junior
DNB Cup 5/Statkraft junior Cup 4
Østre Toten     
7 12/2  Statkraft Youngstar finale  Holmenkollen     
7 14/2 KM Normal  Tingvoll    
8 21-22/2         
9 27/2-1/3 NM junior/ Statkraft Junior Cup 5
DNB Cup 6 fredag og lørdag
Alta     
10 6-8/3 Hovedlandsrennet 15-16 år Svene/Bevern EV BEO
11  14-15/3  KM Sprint og Fellesstart Molde    
12 21-22/3  Magnar Solberg og TC finale  Sokna     
13 24-29/3 NM senior, DNB Cup 7
Statkraft Junior Cup finale 6
Sirdal     
14          
15 10-12/4 Liatoppen -> 16 år Ål BEO   
Skrevet av NSSF den 06. des 2013