Innskytingslister for sprint

Vær klar til oppsatt tid. Det er satt av 15 min per par.

Vi deler den tredje skiven på begge innskytingene med annen krets, så vi må bli ferdige på de skivene det gjelder(6 og 26) til rett tid.

 Ser at oversikten vises dårlig. Se denne linken for excelfil: https://1drv.ms/x/s!Av5uzqhTESdDgq8L109XtY9ULuj3MA

 

Startnummer Løper Klasse Starttidspunkt Klubb Innskytingstidspunkt Skive
14 Andreas KVAM  M Senior  09:19.40  Meldal IL 07:45 4
35 Tobias Eid Løvås  M Senior  09:26.40  Trondhjems Skiskyttere 07:45 4
43 Andreas Dahlø Wærnes  M Senior  09:29.20  Trondhjems Skiskyttere 07:45 5
45 Ole Andreas Flotten  M Senior  09:30.00  Oppdal IL 07:45 5
64 Brage BERGSMYR  M20-21  09:36.20  Trondhjems Skiskyttere 07:45 6
74 Eirik SANDNES  M20-21  09:39.40  Trondhjems Skiskyttere 07:45 6
76 Fredrik Frich  M20-21  09:40.20  Oppdal IL 08:00 4
77 Simen Smetbak ERIKSEN  M20-21  09:40.40  Byåsen Skiskytterlag 08:00 4
101 Jonas Bogen Øye  M20-21  09:48.40  Trondhjems Skiskyttere 08:00 5
103 Magnus Gjersvold HAUG  M20-21  09:49.20  Byåsen Skiskytterlag 08:00 5
116 Adrian Fløttum  M20-21  09:53.40  Sokna IL 08:00 6
129 Vegar Horneberg Selnæs  M20-21  09:58.00  Trondhjems Skiskyttere 08:00 6
136 Kristin Våga Fløttum  K Senior  10:00.20  Skaun IL 08:15 4
139 Ragnhild Oftedal  K Senior  10:01.20  Haltdalen IL 08:15 4
150 Silje Bakken  K Senior  10:05.00  Leik, IL 08:15 5
156 Sara Ehrenpohl Sand  K Senior  10:07.00  Byåsen Skiskytterlag 08:15 5
198 Marte Lien Johnsen  K19  10:21.00  Byåsen Skiskytterlag 08:30 4
207 Tora Eid Løvås  K19  10:24.00  Trondhjems Skiskyttere 08:30 4
212 Mia Norheim  K18  10:25.40  Oppdal IL 08:30 5
241 Kristine Hokseng Øien  K18  10:35.20  Oppdal IL 08:30 5
278 Marit Østhus  K17  10:47.40  Nor, IL 08:45 4
289 Andrea Gjønnes  K17  10:51.20  Oppdal IL 08:45 4
295 Ingeborg Smestu Holm  K17  10:53.20  Rennebu IL 08:45 5
309 Tonje Nordheim  K17  10:58.00  Oppdal IL 08:45 5
330 Line Sølberg  K20-21  13:06.20  Leik, IL 11:30 24
351 Simen Hårstad  M19  13:13.20  Rennebu IL 11:30 24
354 Sondre Nikolai Olsen  M19  13:14.20  Trondhjems Skiskyttere 11:30 25
368 Odin Garli  M19  13:19.00  Sokna IL 11:30 25
397 Indre Halseth  M19  13:28.40  Rennebu IL 11:30 26
401 Håkon Frøseth  M19  13:30.00  Sokna IL 11:30 26
427 Henrik Uv Værnes  M18  13:38.40  Rennebu IL 11:45 24
437 Håvard Solfeldt  M18  13:42.00  Skaun IL 11:45 24
448 Andreas Striger Halset  M18  13:45.40  Byåsen Skiskytterlag 11:45 25
451 Truls Løvaas Søvik  M18  13:46.40  Trondhjems Skiskyttere 11:45 25
455 Morten Andre Skånøy Søraas  M18  13:48.00  Skauga IL 11:45 26
472 Håvard Mo  M18  13:53.40  Orkdal IL 11:45 26
477 Håkon Hauge Gunnes  M18  13:55.20  Trondhjems Skiskyttere 12:00 24
484 Iver Overgård Fremstad  M18  13:57.40  Byåsen Skiskytterlag 12:00 24
485 Magnus Sellie Hansen  M18  13:58.00  Skaun IL 12:00 25
493 Eivind Bogen Brurok  M18  14:00.40  Trondhjems Skiskyttere 12:00 25
540 Håkon Halseth  M17  14:16.20  Rennebu IL 12:15 24
541 Jonas Landsem Kristiansen  M17  14:16.40  Byåsen Skiskytterlag 12:15 24
549 Ulrik Olsen Brimi  M17  14:19.20  Byåsen Skiskytterlag 12:15 25
554 Sondre Bjørgen Nilsen  M17  14:21.00  Byåsen Skiskytterlag 12:15 25
567 Torbjørn Stuen  M17  14:25.20  Rennebu IL 12:30 24
569 Mats Schei  M17  14:26.00  Skauga IL 12:30 24
576 Sander Fremo Lefdal  M17  14:28.20  Byåsen Skiskytterlag 12:30 25