Adresser lag og grupper i Troms konkurransekrets

 

BARDU IL SKISKYTTERGRUPPA
Leder Håvard Hovde Østvik

E-post: Mob: 988 83 989

BJERKVIK I.F SKISKYTTERGRUPPE
http://www.bif.no/skiskyting/bif__skiskyttergruppa.htm
Rune Skog
E-post: skisk@bif.no
Mob:
Bankgironr. 4520 07 11355

IF KILKAMERATENE
Postboks 2216, 9497 Harstad
Kontaktperson klubb: Alf Gabrielsen
E-post: al-gabri@online.no
Mob: 416 96 868
Skiskyting: Ole Andreassen
E-post: ole.t.andreassen@online.no
Tlf. : 91 57 12 20

INDRE BALSFJORD SKISKYTTERLAG 
Gunny B. Svendli
E-post: gunny.svendli@hotmail.com
9040 Nordkjosbotn
Tlf.  , Mob. 951 00 590
Bankgironr. 4710 04 02137

ISHAVSLAGET
Alexander Os
E-post: ishavslaget@hotmail.com
Kapteinvn 56
9014 TROMSØ
Mob. 958 85 622

LAKSVATN SKISKYTTERLAG 
Rune Benonisen
E-post: rune@benonisen.be
Lakselvbuktlia 25, 9042 LAKSVATN  

Bankgironr. 4710 04 04164
Web: www.laksvatn.net

NORDREISA IL, Skiskyting
Kjetil Hallen (Klubbleder)
E-post: kjetil.hallen@nordtroms.net
Gunnar Nystu (leder skiskyting)

Epost: gunnar.nystu@honeywell.com

Web: http://www.nordreisail.no/skiskyting

SKJERVØY IK SKISKYTTERGRUPPE 
Roald Sebergsen
E-post: roald@ar-ing.no
Postboks 112
9189 SKJERVØY
Tlf. 77 77 72 70 A, Mob. 958 03 451
Bankgironr.: 4740 11 86448

MÅLSELVS SKISKYTTERE
Torgeir Eriksen
E-post: torgeir.eriksen@mmt-as.no
Mob: 908 88 970

Bankgironr.  4715 04 07660
Web:
http://idrett.speaker.no/organisation.asp?id=67163

TROMSØ SKISKYTTERLAG
Kåre Huglen

E-post: tromso.skiskytter.lag@gmail.com

Bankgironr.  1503 01 75562