Vinnere Gla´Laks Cup 2015-2016

Vinnerne av Gla´Laks Cup ble endelig klar etter Cup 5 i Hålandsdalen 19.03. De ble premiert på Finalerennet den 20.03. Premiene var gavekort på NOK 500 og en flott genser fra Dale. 2. og 3. plassene ble premiert med gavekort på hhv 300,- og 200,-. kr. Les mer:

Klassevinnere:

J13: Ingvild Lilletveit Kvåle, Kvam LSK

G13: Bjørnar Fosse Vaksdal, Voss SSL   

J14: Selma Barmen Stein, Fana IL

G14: Eirik Hjartnes, Hålandsdal IL

 J15: Hanna Børve, Kvam LSK

G15: Otto Femsteinevik, Hålandsdal IL

J16: Katarina Aarseth, Hålandsdal IL

G16: Erlend Solvang, Hålandsdal IL

 

Her er resultatene for alle klassene:

 

J 13

1.       Ingvild Lilletveit Kvåle   Kvam LSK           

2.       Hedda Carlsen                 Fana IL                

3.       Vilde Lunde Aalvik          Kvam LSK           

4.       Thea G Skjervheim        Fana IL                

5.       Tina Hjelm Hatletveit    Hålandsdal IL    

 

G 13

1.       Bjørnar Fosse Vaksdal                  Voss SSL             

2.       Haldor Øyre Opedal                       Odda IL               

3.       Vegard Innset                                  Voss SSL             

4.       Heine Damsgaard Ystanes          Odda IL               

5.       Lars Viskjer Eide                              Odda IL

6.       Sondre Tvedt Rustand                  Fana IL

 

J 14

1.       Selma Barmen Stein                      Fana IL

2.       Hedda Singelstad Kåsa                 Hålandsdal IL

3.       Maria Bertine Sleire Tistel           Vik IL

4.       Anne Birthe Rinde                         Vik IL

5.       Kristine Heimdal Aase                  Vik IL

6.       Victoria Midlang Harbakk            Vik IL

 

G 14

1.       Eirik Hjartnes                          Hålandsdal IL

2.       Anders Aalvik Stranden               Kvam LSK

3.       Øyvind Henanger Halvorsen         Hålandsdal IL

4.       Erling Finden                              Vik IL

5.       Thomas Vethe                            Voss SSL

6.       Jens-Henrik Hegg                       Vik IL

7.       Tore Flatbø Jordal                       Odda IL

8.       Sindre Vikne Ribesen                   Odda IL

 

J 15

1.       Hanna Børve                     Kvam LSK

2.       Ragna Kolve                      Voss SSL

3.       Maria Haugse Rød              Hålandsdal IL

4.       Mari Fosse Vaksdal             Voss SSL

5.       Heidi Kolve                        Voss SSL

 

G 15

1.       Otto Femsteinevik         Hålandsdal IL

2.       Hans Tvilde                        Voss SSL

3.       Eirik Indrebø                     Vik IL

4.       Håvard Innset                    Voss SSL

5.       Vegard Eikevik                   Vik IL

 

J 16

1.       Katarina Aarseth             Hålandsdal IL

2.       Eirin Tufteland                 Kvam LSK

3.       Lisa Barmen Stein           Fana IL

4.       Lena Vethe                     Voss SSL

 

G 16

1.       Erlend Solvang                       Hålandsdal IL

2.       Kjerand Kvelvane                   Voss SSL

3.       Marius Årestrup  Larsen          Vik IL

4.       Håvard Heie Bjørndal              Hålandsdal IL

5.       Erling Olai Hønsi Aafeldt          Vik IL

 

Resultatliste samanlagt Gla`laks cup etter 10 renn 2015_2016.xlsx