Medisinsk

 

Ola Berger
Lege elitelandslag menn
Mobil: 975 19 419
bergerola@gmail.com

Baard I. Freberg
Lege, utviklingslandslag menn senior og utviklingslandslag menn junior og landslaget for syns- og bevegelseshemmede
Mobil: 934 36 758
baard.freberg@gmail.com

Inger Johanne Løkkevik
Lege junior landslag kvinner
Mobil: 451 51 929
ingerjohannelokkevik@gmail.com

Petter Sørensen
Lege utviklingslandslag kvinner Senior
Mobil: 995 07 278
pettsor.jobb@gmail.com

Lars Kolsrud
Lege elitelandslag kvinner
Mobil: 419 00 360
lars.kolsrud@Olympiatoppen.no

Ragnar Hagen
Leder helse- og fysioteam
Fysioterapeut elitelandslag kvinner
Mobil: 995 14 377
ragnar_hagen@hotmail.com

Helge Eriksen
Manuellterapeut
Mobil: 900 36 180
helgeer2@frisurf.no

Simen Boretti
Manuellterapeut
Mobil: 416 84 425
simenboretti@hotmail.com

Karoline Birkeland
Fysioterapeut U 23 kvinner
Mobil: 916 21 886
karolinebirkeland@hotmail.com

Tor Petter Stormoen
Fysioterapaut U23 herrer
Mobil: 995 85 245
tor.petter.lillebo.stormoen@volvat.no

Eivin Rundberg
Fysioterapeut
Mobil: 911 90 089
eivin.rundberg@ntg.no

Kristin Sønstegård
Fysioterapeut
Mobil: 416 45 544
kristin.sonstegard@gmail.com


Friederich Hinteregger
Massør
Mobil: +39 380 513 8923
mass.fritz@rolmail.net

Smørere

 

Tobias Dahl Fenre
Smøresjef
Mobil: 952 34 517
tobiasdahl.fenre@skiskyting.no

Ivar Michal Ulekleiv
Utviklingssjef
Mobil: 917 37 689
ivar.ulekleiv@gmail.com

Tor Olav Håkenrud
Smører World Cup
Mobil: 976 14 881
toro_haakenrud@hotmail.com

Espen Mikkelsen
Smører World Cup
Mobil: 454 84 505
mikkelsen.espen@gmail.com

Nicola Cantoni
Smører World Cup
Mobil: +39 3477444665
nicolacantoni@libero.it

Gian Luca Marcolini
Smører World Cup
Mobil: +39 3929481108
hotta@libero.it

Trond Skarstad
Smører IBU Cup
Mobil: 916 28 945
tron.s@online.no

Øvrig støtteapparat

 

Lars Aksel Nygård
Våpensmed
Mobil: 932 19 949
post@vaabenhuset.no

Ole Bernt Vatland
Våpensmed
Mobil: 950 28 006
ole@vapensmed.no

Birgit Botnan
Kokk
Mobil: 917 48 768

Ståle Johnsen
Kokk

Kevin Cassidy
Kokk