Oversikt over klubbene i kretsen, deres hjemmesider og kontaktpersoner og adresser.

Klubb Kontaktperson  e-post (event. hjemmeside)
       
Foldereid IL – skiskyting Olav Wendelbo Olav@abogen.no
Frol IL – skiskyting Frol IL/ skiskyting
Jo Severin Matberg jo.severin.matberg@ntebb.no
Helgådal IL – skiskyting Torgeir Green torgeir.green@kvaerner.com
IL Hållingen – skiskyting Hållingen Jo Tyldum jotyldum@frisurf.no
Inderøy IL – skiskyting www.inderoyski.no Annvor Fjerstad annvor.fjerstad@inderoy.kommune.no www.inderoyski.no
 
Leksdal IL – skiskyting    
Leksvik IL –Langrenn Tove Penna Steen Tove.penna.steen@leksvik.kommune.no
Lierne IL- skiskyting Tor Birger Østnor tboest@online.no
Meråker Skiskytterklubb Meråker skiskytterklubb Jon Helge Lillevold jhl@merakergront.no http://msssk.no/
Skatval Skilag- skiskyting Skatval skilag Kristel Lindset kristel.linset@malvik.kommune.no
Snåsa Skiskytterlag Snåsa skiskytterlag Sanna Solbakken sanna_solb@hotmail.com
Spillum IL – Skiskyting Mathias Mørkved Mathias.morkved@ntebb.no
Steinkjer Skiklubb-skiskyting Steinkjer
skiklubb/skiskyting
Nils Opdahl nils@e-nor.no
Stiklestad IL – skiskyting Stiklestad IL
skiskyting
Tor Ivar Gjellesvik igjelle@online.no
Vinne Skilag – Skiskyting Vinne skilag Margrete Skjerve margrete.skjerve@live.no