Morten Djupvik

Generalsekretær

91683540

morten@skiskyting.no

Emilie Nordskar

Markeds- og kommunikasjonsjef

90055379

emilie.nordskar@skiskyting.no

I permisjon fra 4. oktober 2021 til sommeren 2022. Media bes henvende seg til Halvor Lea tlf: 419 00 021.

Vegar Rolfsrud

Bredde- og rekrutteringssjef

97693662

vegar@skiskyting.no

Malin Jøranli

Aktivitet- og arrangementskonsulent

97646546

malin.joranli@skiskyting.no

Therese Engebråten

Sponsoransvarlig

97969281

therese.engebraten@skiskyting.no

Stig Flatebø

Økonomisjef

95966218

stig.flatebo@skiskyting.no

Kan kontaktes om lisens og løperfond

Harri Luchsinger

Utviklingssjef

97899716

harri.luchsinger@skiskyting.no

Christian Gedde-Dahl

Anlegg- og arrangementskonsulent

48600654

christian@skiskyting.no

Varja Solt

Aktivitetskonsulent

96749280

varja@skiskyting.no

Per-Arne Botnan

Sportssjef

90042212

per.arne.botnan@skiskyting.no

Knut Folkestad

Salgssjef

90559370

knut.folkestad@skiskyting.no

Jens Schjerven

Prosjektleder para & bredde- og rekruttering

93262923

jens.schjerven@skiskyting.no

Stefania Rosenlund Manzi

Sponsoransvarlig

99307850

stefania@skiskyting.no