Morten Djupvik

Generalsekretær

91683540

morten@skiskyting.no

Emilie Nordskar

Markeds- og kommunikasjonsjef

90055379

emilie.nordskar@skiskyting.no

(foreldrepermisjon)

Anders Brun Hennum

Utviklingssjef

48043006

andersbrun.hennum@skiskyting.no

Tobias Thomsen Lund

Anlegg- og arrangementskonsulent

97431519

tobias.lund@skiskyting.no

Andrine Øverland Hatling

Aktivitetskonsulent

46950221

andrineoverland.hatling@skiskyting.no

Emil Sørgård

Innholdsprodusent

40551644

emil.sorgard@skiskyting.no

Stig Flatebø

Økonomisjef

95966218

stig.flatebo@skiskyting.no

Kan kontaktes om lisens og løperfond

Vegar Rolfsrud

Bredde- og rekrutteringssjef

97693662

vegar@skiskyting.no

Knut Kuvås Brevik

Leder trenerutvikler og utdanning

47645656

knutkuvas.brevik@skiskyting.no

Stefania Rosenlund Manzi

Sponsoransvarlig

99307850

stefania@skiskyting.no

Malin Jøranli

Klubb- og administrasjonskonsulent

97646546

malin.joranli@skiskyting.no

I svangerskapspermisjon frem til august 2025

Anna Harborg

Klubb- og administrasjonskonsulent

93647549

anna.harborg@skiskyting.no

Vikar frem til 30.juni 2025

Per-Arne Botnan

Landslagssjef

90042212

per.arne.botnan@skiskyting.no

Knut Folkestad

Salgssjef

90559370

knut.folkestad@skiskyting.no

Ingrid Haslev Anmarkrud

Landslagskoordinator

99710661

ingridhaslev.anmarkrud@skiskyting.no

Therese Engebråten

Sponsoransvarlig

97969281

therese.engebraten@skiskyting.no

Ansvarlig for bærekraft i NSSF.

Jens Schjerven

Prosjektleder para & bredde- og rekruttering

93262923

jens.schjerven@skiskyting.no

Kristina Dale-Skjevdal

Trenerutvikler

95988973

kristina.skjevdal@skiskyting.no