Hvis du ikke finner en Skiskytterskole nært deg, betyr det ikke at det ikke blir gjennomført! Ta kontakt med din nærmeste klubb og forhør deg om mulighetene.

Til deg som arrangør av Skiskytterskolen: Dersom du ønsker at din klubb vil bli lagt inn i denne oversikten, fyll ut dette skjema i god tid. 

VIKEN

Gol IL – skiskyting

Oppstart:5.9-2022 1800
Sted:Gol – Solseter
Påmelding:Langrenn@golil.no
Kontaktperson:Alf Erik Eidsgård
E-post: eidsgaard@gmail.com
Tlf: 41849500
Nettside:https://www.golil.no/

Lørenskog skiklubb – Skiskyting

Oppstart:September 2022
Sted:Hvalstjern skistadion
Påmelding:skiskyting@lorenskogski.no
Kontaktperson:Morten Kringler
E-post: skiskyting@lorenskogski.no
Tlf: 97565506
Nettside:https://lorenskog-skiklubb-skiskyting.idrettenonline.no/

VESTLAND

Ingen registrerte Skiskytterskoler.

INNLANDET

MjøsSki

Oppstart:            10.juni -12.juni + fire treninger etter høstferien 18.00  

Sted:     Veldre sag         

Påmelding:         mlholoeien@hotmail.com        

Kontaktperson: May-Linn Holøien Lagmandsveen

E-post: mlholoeien@hotmail.com

Tlf: 97566629    

Nettside:

Oppstart:10. september 2022 10:00
Sted:ØTS Skisenter Karidalen, Nordlivegen 355, 2850 Lena
Påmelding:emil.bakken@hotmail.no
Kontaktperson:Emil Bakken
E-post: emil.bakken@hotmail.no
Tlf: 994 81 930
Nettside:https://ostre-toten-skilag.no/p/16134/skiskytterskolen

AGDER

Ingen registrerte Skiskytterskoler.

VESTFOLD OG TELEMARK

Seljord idrettslag skiskyting

Oppstart:Oktober 22
Sted:Raudkleiv
Påmelding:terje73@yahoo.no
Kontaktperson:Terje Øverland
E-post: terje73@yahoo.no
Tlf: 91696883
Nettside:

ROGALAND

Ingen registrerte Skiskytterskoler.

MØRE OG ROMSDAL

Ingen registrerte Skiskytterskoler.

NORDLAND

OSLO

Oslo Skiskytterlag

Oppstart:3.-5. oktober
Sted:Lillomarka arena
Påmelding:https://ossl.no/
Kontaktperson:Varja Solt
E-post: varja@skiskyting.no
Tlf: 96749280
Nettside:https://ossl.no/

Oppdal IL Ski- og Skiskyting

TROMS OG FINNMARK

Ingen registrerte Skiskytterskoler.

TRØNDELAG

Trondhjems skiskyttere

Oppstart:01.09.22 17:30
Sted:Saupstad skistadion
Påmelding:https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=NaKkOuK21UiRlX_PBbRZsJhQR9I9HS1LtAhbvVkNdENURU5ORzlPT1kxWFYwQTBMUFRXN05ZSDhYTy4u
Kontaktperson:Siv Anita Thyve
E-post: siv.anita.thyve@gmail.com
Tlf: 92012228
Nettside:https://trondhjems-skiskyttere.spoortz.no/portal/arego/club/617/news/9452653

Oppdal IL Ski- og Skiskyting

Oppstart:5. September 2022 18.00
Sted:Oppdal Skistadion Kåsen
Påmelding:linedsolvang@hotmail.com
Kontaktperson:Terje Volden
E-post: Terje.volden@intersport.no
Tlf: 99642937